Vivobarefoot AQUA 2 M Leather Black

Nový produkt

Jednoduché barefoot boty s koženou prošitou konstrukcí a klasickým systémem šněrování, pro každý den ať už do práce nebo pro volný čas.

Více detailů

3 980,00 Kč

s DPH

Parametry

Materiál Kůže
Druh povrchu Město
Aktivita Módní

Více info

Pánské barefoot boty pro volný čas. Naše původní první barefoot boty Aqua se přepracované vracejí zpět na přání našich zákazníků. Jednoduché barefoot boty s koženou prošitou konstrukcí a klasickým systémem šněrování, pro každý den ať už do práce nebo pro volný čas. Boty Aqua jsou vyrobeny s 3mm tenkou podrážkou a v anatomickém tvaru chodidla pro maximální požitek bosé chůze.

Svršek: Silná prvotřídní kůže + textílie pro lepší prodyšnost.
Zavazování: Kulaté tkaničky.
Vnitřní vyjmutelná vložka: Ano 
Podrážka: Vysoce odolná 3mm tenká TPU podrážka umožňující maximální senzorickou zpětnou vazbu s ochranu odolnou proti propíchnutí.

Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Poté, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu, doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso.

17 dalších produktů ve stejné kategorii: